Dikkat Çeken Güzellikteki Yenibosna Masaj Salonu Bayanlar

Selam ben Handan, Yenibosna ilçesinde yaşayan bir bayanım. Yenibosna Masaj Salonu Bayan olarak hizmet veriyorum. Esmer tenli ve siyah saçlıyım. Dolgun vücutluyum. Her erkeğin hayalini süsleyen bir görünüme sahibim. Bana sahip olmak isteyen erkekte ilk olarak aradığım özellikler öncelikle beni sahiplenecek aynı zamanda sert olacak. Sert ve kaba erkeklerden aslında diğer kızlar gibi iğrenmiyorum aksine çok hoşlanıyorum. 

Bir gün yine böyle bir insanla karşılaştım. Yolda yürüdüğüm sırada birisi arabadan laf attı benimde üzerimde ince bir elbise vardı. O an onu görünce şaşırdım çirkin olmasına rağmen çok yakışıklı buldum kendisini atla dedi arabaya başta istemesem de Masaj Salonu Yenibosna olarak bir süre sonra arabasına binip yola çıktık. 

En Güzel Escort İstanbul Bayanlar Nerden Bulurum?

Beni ormanlık bir alana götürdü bir ağacın kenarına geçip karşısında eğildim. Sikini açıp ağzıma soktu ve başımı bastırmaya başladı. Daha sonra beni kaldırıp ağaca yasladı ve öpmeye devam etti. Daha sonra elini memelerime attı. Okşamaya devam etti. Ardından bacaklarımı katlayıp içime sokmaya başladı yerdeki dikenler belime batsa da sokmasını istedim. O da beni dinleyip kökledi içime sürekli bana orospum diyordu en sonunda dayanamayıp boşaldım ama devam etmesini söyledim. 

Bir süre sonra beni yan çevirip içime sokmaya devam etti ardından arka deliğime kökledi. Çok güzeldi. Eğer siz de Yenibosna Mutlu Son Masaj sitesinden benimle olmak için iletişime geçebilirsiniz.